U skladu s odlukom Nacionalnog stožera civilne zaštite knjižare Znanje zatvaraju vrata na 30 dana. Knjige naručene putem webshopa redovno dostavljamo. Sve narudžbe iznad 150 kn ostvaruju BESPLATNU DOSTAVU. Plaćanje pouzećem do daljnjeg će biti onemogućeno (moguće plaćanje kreditnim ili debitnim karticama, internet bankarstvom i općom uplatnicom).

Knjižare

Znanje Bookshop Zagreb

*privremeno zatvoreno u skladu s odlukom Nacionalnog stožera civilne zaštite

Gajeva 1
10000 Zagreb
tel: knjižara: 01 5577 953
tel: multimedija / papirnica: 01 5812 852
mail: bookshop@znanje.hr
Radno vrijeme: pon-pet 8:00-21:00, sub: 9:00-20:00

Znanje Pula

*privremeno zatvoreno u skladu s odlukom Nacionalnog stožera civilne zaštite

Giardini 4
52000 Pula
tel: 052 354 650
mail: pula@znanje.hr
Radno vrijeme: pon-pet 8:00-16:00

Znanje Rijeka - Korzo

*privremeno zatvoreno u skladu s odlukom Nacionalnog stožera civilne zaštite

Užarska 1
51000 Rijeka
tel: 051 582 091
mail: rijeka@znanje.hr
Radno vrijeme: pon-sub 8:00-20:00

Znanje Slavonski Brod

*privremeno zatvoreno u skladu s odlukom Nacionalnog stožera civilne zaštite

Trg pobjede 28
35000 Slavonski Brod
tel: 035 295 258
mail: slavonski.brod@znanje.hr
Radno vrijeme: pon-pet 8:00-20:00, sub: 8:00-14:00

Znanje Split - Miroslav Krleža

*privremeno zatvoreno u skladu s odlukom Nacionalnog stožera civilne zaštite

Kraj Sv. Marije 1
21000 Split
tel: 021 271 714 (privremeno nedostupno)
mail: split@znanje.hr
Radno vrijeme: pon-sub 8:00-20:00

Znanje Varaždin - Lumini centar

*privremeno zatvoreno u skladu s odlukom Nacionalnog stožera civilne zaštite

Ulica grada Lipika 15, Donji Kneginec
42204 Turčin
tel: 042 555 002
mail: lumini@znanje.hr
Radno vrijeme: pon-ned 9:00-20:00

Znanje Zadar - Sveti Donat

*privremeno zatvoreno u skladu s odlukom Nacionalnog stožera civilne zaštite

Knezova Šubića Bribirskih 11
23000 Zadar
tel: 023 254 518
mail: zadar@znanje.hr
Radno vrijeme: pon-sub 8:00-18:00