Knjižare

Znanje Bookshop Zagreb

Gajeva 1
10000 Zagreb
tel: knjižara: 01 5577 953
tel: multimedija / papirnica: 01 5812 852
mail: bookshop@znanje.hr
Radno vrijeme: pon-pet 08:00-21:00; sub 9:00-20:00

Znanje Pula

Giardini 4
52000 Pula
tel: 052 354 650
mail: pula@znanje.hr
Radno vrijeme: pon - pet 08:00 - 20:00 ; sub 08:00 – 14:00

Znanje Rijeka - Korzo

Užarska 1
51000 Rijeka
tel: 051 582 091
mail: rijeka@znanje.hr
Radno vrijeme: pon - sub 08:00 - 20:00

Znanje Slavonski Brod

Trg pobjede 28
35000 Slavonski Brod
tel: 035 295 258
mail: slavonski.brod@znanje.hr
Radno vrijeme: pon - pet 08:00 - 20:00 ; sub 08:00 – 14:00

Znanje Split - Miroslav Krleža

Kraj Sv. Marije 1
21000 Split
tel: 021 271 714
mail: split@znanje.hr
Radno vrijeme: pon - sub 08:00 - 20:00

Znanje Varaždin - Lumini centar

Ulica grada Lipika 15, Donji Kneginec
42204 Turčin
tel: 042 555 002
mail: lumini@znanje.hr
Radno vrijeme: pon - ned 9:00-21:00

Znanje Zadar - Sveti Donat

Knezova Šubića Bribirskih 11
23000 Zadar
tel: 023 254 518
mail: zadar@znanje.hr
Radno vrijeme: pon - sub 08:00 - 20:00