Kontakt

Uprava

Uprava   Telefon Fax
Direktor društva Zvonimir Čimić     zvonimir.cimic@znanje.hr
Voditeljica općih poslova i ljudskih resursa Ivančica Blažanin 01/3689-534 01/3689-531 ivancica.blazanin@znanje.hr

Računovodstvo i financije

Računovodstvo i financije   Telefon Fax
Voditeljica Danijela Jug 01/3689-522 01/3638-477 danijela.jug@znanje.hr
Kompenzacije Franica Keser 01/3689-519 01/3638-477 franica.keser@znanje.hr
Referenti fakturiranja Dubravka Ivić 01/3689-552 01/3638-477 dubravka.ivic@znanje.hr
  Smiljana Bašić 01/3689-551 01/3638-477 smiljana.basic@znanje.hr
  Ana Kajić 01/3689-509 01/3638-477 ana.kajic@znanje.hr
Referenti       racunovodstvo@znanje.hr
  Doroteja Ciler 01/3689-518 01/3638-477 doroteja.ciler@znanje.hr
  Martina Arapović 01/3689-518 01/3638-477 martina.blazanin@znanje.hr

Nakladništvo

Nakladništvo   Telefon Fax
Glavna urednica Dijana Oršolić Hrstić 01/3689-521 01/3638-477 dijana.orsolic@znanje.hr
Koordinator   01/3689-511 01/3638-477 nakladni@znanje.hr
Urednice Danijela Žitković Rumbak 01/3689-516 01/3638-477 danijela.rumbak@znanje.hr
  Nataša Pejić 01/3689-508 01/3638-477 natasa.pejic@znanje.hr
  Lucija Kobić 01/3689-512 01/3638-477 lucija.kobic@znanje.hr
  Mirna Šimat 01/3689-513 01/3638-477 mirna.simat@znanje.hr
Voditeljica grafičke redakcije Janka Carev 01/3689-555 01/3638-477 janka.carev@znanje.hr
Grafički urednici Nikica Ostarčević 01/3689-517 01/3638-477 nikica.ostarcevic@znanje.hr
  Davor Dombaj 01/3689-501 01/3638-477 davor.dombaj@znanje.hr
  Vedran Sinovčić 01/3689-546 01/3638-477 vedran.sinovcic@znanje.hr

Prodaja

Skladište

Uprava   Telefon Fax
voditelj skladišta Darko Dokmanović 01/3689-507 / 099/2455-612 01/3638-477 darko.dokmanovic@znanje.hr
skladište knjiga   01/3689-507 01/3638-477 skladiste@znanje.hr

Maloprodaja

Nabava maloprodaje   Telefon Fax
Voditelj Vanja Čučković

01/3689-559099/8070-415

01/3638-477 vanja.cuckovic@znanje.hr
Referentica Edita Braje 01/3689-503 01/3638-477 edita.braje@znanje.hr
Referentica Valentina Sačer 01/3689-514 01/3638-477 valentina.sacer@znanje.hr
Referentica Sonja Kovač 01/3689-527 01/3638-477 sonja.kovac@znanje.hr

Tiskara

    Telefon Fax
Voditeljica pripreme i tiska Janja Jularić 01/3689-557 01/3689-540 janja.jularic@znanje.hr
Voditeljica dorade Dijana Basta 01/3689-557 01/3689-540 dijana.basta@znanje.hr

Vorto palabra d.o.o.

Redakcija i nakladništvo   Telefon Fax
Direktorica Ana Silić     ana.silic@vortopalabra.hr