James Swallow

Airside

11,85 €
0.0

James Swallow

Airside

11,85 €
0.0


GODINA IZDANJA
2023
JEZIK IZDANJA
Engleski
NAKLADNIK / PROIZVOĐAČ
FORMAT
129 x 198 mm
BROJ STRANICA
400 stranica
UVEZ
meki uvez
MASA
0.34 kg
BARKOD
9781802791754
Share:

From the author of NOMAD comes an action-packed thriller perfect for fans of Lee Child`s Jack Reacher and Mark Dawson. Two million in cash. Nowhere to run. Nothing left to lose. Would you risk it? Today is the worst day of your life. The deal you risked it all for has fallen apart at the last minute. You`re stranded at a remote airport as a storm rages outside. Then you discover an unattended bag. Inside is two million euros in cash. WHAT WOULD YOU DO?

Za ovaj proizvod ne postoje recenzije.

Ostavite recenziju:



Možda bi Vas moglo zanimati

Knjiga Buried Dagger autora James Swallow izdana 2020 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

James Swallow

Buried Dagger

10,49 €

Knjiga Garro autora James Swallow izdana 2018 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

James Swallow

Garro

10,49 €

Knjiga Ghost autora James Swallow izdana 2018 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

James Swallow

Ghost

9,16 €

Knjiga Yellowface autora Rebecca F Kuang izdana 2024 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Rebecca F Kuang

Yellowface

13,20 €

Knjiga Bright Young Women autora Jessica Knoll izdana 2024 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Jessica Knoll

Bright Young Women

13,20 €

Knjiga Running Grave autora Robert Galbraith izdana 2024 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Robert Galbraith

Running Grave

14,49 €