Lize Meddings

Sad Ghost Club

14,49 € 10,87 €
0.0
Najniža cijena po kojoj je proizvod prodan u zadnjih 30 dana: 10,87 €

Lize Meddings

Sad Ghost Club

14,49 € 10,87 €
0.0
Najniža cijena po kojoj je proizvod prodan u zadnjih 30 dana: 10,87 €

GODINA IZDANJA
2021
JEZIK IZDANJA
Engleski
NAKLADNIK / PROIZVOĐAČ
FORMAT
152 x 232 mm
BROJ STRANICA
208 stranica
UVEZ
meki uvez
MASA
0.30 kg
BARKOD
9781444957358
Share:

Ever felt anxious or alone? Like you don`t belong anywhere? Like you`re almost... invisible? Find your kindred spirits at The Sad Ghost Club. (You are not alone. Shhh. Pass it on.) This is the story of one of those days - a day so bad you can barely get out of bed, when it`s a struggle to leave the house, and when you do, you wish you hadn`t. But even the worst of days can surprise you. When one sad ghost, alone at a crowded party, spies another sad ghost across the room, they decide to leave together. What happens next changes everything. Because that night they start the The Sad Ghost Club - a secret society for the anxious and alone, a club for people who think they don`t belong. Stunningly illustrated, this is volume 1 in a new graphic novel series, for fans of Heartstopper and Jennifer Niven, and for anyone who`s ever felt invisible.

Za ovaj proizvod ne postoje recenzije.

Ostavite recenziju:



Možda bi Vas moglo zanimati

-25%
Knjiga Lore Olympus: Volume Six: UK Edition autora Rachel Smythe izdana 2024 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Rachel Smythe

Lore Olympus: Volume Six: UK Edition

22,45 € 16,84 €

-25%
Knjiga Unstoppable Us Volume 1 autora Yuval Noah Harari izdana 2024 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Yuval Noah Harari

Unstoppable Us Volume 1

17,15 € 12,86 €

-25%
Knjiga Chernobyl: Fall of Atomgrad autora Matyaš Namai izdana 2024 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Matyaš Namai

Chernobyl: Fall of Atomgrad

19,80 € 14,85 €

-25%
Knjiga Unstoppable Us Volume 2 autora Yuval Noah Harari izdana 2024 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Yuval Noah Harari

Unstoppable Us Volume 2

19,80 € 14,85 €

-25%
Knjiga Persepolis I & II autora Marjane Satrapi izdana 2008 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Marjane Satrapi

Persepolis I & II

14,50 € 10,88 €

-25%
Knjiga Breaks Volume 1 autora Emma Vieceli, Malin izdana 2024 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Emma Vieceli, Malin

Breaks Volume 1

17,15 € 12,86 €