Josie Silver

Two Lives of Lydia Bird

11,81 €
0.0

Josie Silver

Two Lives of Lydia Bird

11,81 €
0.0


GODINA IZDANJA
2020
JEZIK IZDANJA
Engleski
NAKLADNIK / PROIZVOĐAČ
FORMAT
129 x 198 mm
BROJ STRANICA
448 stranica
UVEZ
meki uvez
MASA
0.31 kg
BARKOD
9780241986165
Share:

Lydia and Freddie. Freddie and Lydia. They`ve been together for almost a decade, and are just about to get married. But then, on Lydia`s 27th birthday, Freddie dies in a tragic accident. Then something unbelievable happens. Lydia gets another chance at her old life with Freddie. But what if there`s someone in her new life who wants her to stay? A gorgeously romantic love story for fans of PS I Love You and Me Before You, this novel will make you laugh, cry and remind you of what a wonderful gift it is to love and to be loved.

Za ovaj proizvod ne postoje recenzije.

Ostavite recenziju:



Možda bi Vas moglo zanimati

Knjiga Winter in New York autora Josie Silver izdana 2023 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Josie Silver

Winter in New York

11,85 €

Knjiga One Day in December autora Josie Silver izdana 2018 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Josie Silver

One Day in December

11,81 €

Knjiga Dva života Lydije Bird autora Josie Silver izdana 2022 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Josie Silver

Dva života Lydije Bird

15,79 €

Knjiga One Night on the Island autora Josie Silver izdana 2022 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Josie Silver

One Night on the Island

10,49 €

Knjiga Jednog dana u prosincu autora Josie Silver izdana 2019 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Josie Silver

Jednog dana u prosincu

15,79 €

Knjiga Girl Abroad autora Elle Kennedy izdana 2024 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Elle Kennedy

Girl Abroad

13,20 €