Hafsah Faizal

We Hunt the Flame

11,81 € 9,29 €
89,00 kn 70,00 kn
Najniža cijena po kojoj je proizvod prodan u zadnjih 30 dana: 9,29 € / 70,00 kn

Hafsah Faizal

We Hunt the Flame

11,81 € 9,29 €
89,00 kn 70,00 kn
Najniža cijena po kojoj je proizvod prodan u zadnjih 30 dana: 9,29 € / 70,00 kn

Set in a richly detailed world inspired by ancient Arabia, Hafsah Faizal`s We Hunt the Flame is a breathtaking debut about discovery, conquering fear and taking identity into your own hands. The first in the Sands of Arawiya duology, perfect for fans of Leigh Bardugo`s Shadow and Bone series. People lived because she killed. People died because he lived. Zafira is the Hunter. Forced to disguise herself as a man, she risks everything to provide for her people. Nasir is the Prince of Death. A feared assassin who is forever bound to the command of his father, the sultan. Both are legends in their kingdom - but neither wants to be. And when Zafira embarks on a dangerous quest to return magic to their suffering land, Nasir is sent on a similar mission. But as their journey unfolds, an anvient evil begins to stir . . .



GODINA IZDANJA
2021
JEZIK IZDANJA
Engleski
NAKLADNIK / PROIZVOĐAČ
FORMAT
133 x 196 mm
BROJ STRANICA
512 stranica
UVEZ
meki uvez
MASA
0.36 kg
BARKOD
9781529045178
Share:

Možda bi Vas moglo zanimati

-21%
Knjiga We Free the Stars autora Hafsah Faizal izdana 2021 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Hafsah Faizal

We Free the Stars

11,81 € 89,00 kn 9,29 €
70,00 kn

Knjiga We Free The Stars autora Hafsah Faizal izdana 2021 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Hafsah Faizal

We Free The Stars

12,61 €
95,00 kn

Knjiga We Hunt the Flame autora Hafsah Faizal izdana 2020 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Hafsah Faizal

We Hunt the Flame

11,28 €
85,00 kn

Knjiga A World Without Princes autora Soman Chainani izdana 2014 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Soman Chainani

A World Without Princes

8,63 €
65,00 kn

-18%
Knjiga Daughter of the Deep autora Rick Riordan izdana 2022 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Rick Riordan

Daughter of the Deep

10,49 € 79,00 kn 8,63 €
65,00 kn

-19%
Knjiga Getting Lost autora Annie Ernaux izdana 2022 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Annie Ernaux

Getting Lost

17,12 € 129,00 kn 13,94 €
105,00 kn