Leigh Bardugo

The Grisha #2: Siege And Storm

10,55 €
0.0

Leigh Bardugo

The Grisha #2: Siege And Storm

10,55 €
0.0


GODINA IZDANJA
2018
JEZIK IZDANJA
Engleski
NAKLADNIK / PROIZVOĐAČ
FORMAT
151 x 198 mm
BROJ STRANICA
416 stranica
UVEZ
meki uvez
MASA
0.33 kg
BARKOD
9781510105263
Share:

Enter the Grishaverse with book two of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Now with a stunning new cover and exclusive bonus material: Nikolai Lantsov character art and a Q&A with Leigh Bardugo. Soldier. Summoner. Saint. Alina Starkov`s power has grown, but not without a price. She is the Sun Summoner - hunted across the True Sea, haunted by the lives she took on the Shadow Fold. But she and Mal can`t outrun their enemies for long. The Darkling is more determined than ever to claim Alina`s magic and use it to take the Ravkan throne. With nowhere else to turn, Alina enlists the help of an infamous privateer and sets out to lead the Grisha army. But as the truth of Alina`s destiny unfolds, she slips deeper into the Darkling`s deadly game of forbidden magic, and further away from her humanity. To save her country, Alina will have to choose between her power and the love she thought would always be her shelter. No victory can come without sacrifice - and only she can face the oncoming storm. Read all the books in the Grishaverse!

Leigh Bardugo autorica je najprodavanijih naslova iz područja fantasyja na ljestvici New York Timesa. Od njih se posebno ističe serijal Grishaverse među kojima su trilogija Sjena i kost i duologije Šest vrana, te Kralj Ožiljaka. Prema njezinim romanima Netflix je snimio originalnu i svjetski popularnu seriju Sjena i kost. Deveta kuća prvi je roman o Alex Stern koji je proglašen najboljim fantasy romanom prema odabiru Goodreadsa 2019. godine. Leigh Bardugo rođena je u Jeruzalemu, odrasla u Kaliforniji i diplomirala na sveučilištu Yale. Danas živi i piše u Los Angelesu. Znanje je dosad objavilo romane: Šest vrana, Izopačeno kraljevstvo, Sjena i kost, Opsada i oluja, Propast i uspon te Deveta kuća.

Pogledajte sve naslove autora

Za ovaj proizvod ne postoje recenzije.

Ostavite recenziju:



Možda bi Vas moglo zanimati

Knjiga Familiar autora Leigh Bardugo izdana 2024 kao tvrdi uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Leigh Bardugo

Familiar

26,40 €

Knjiga Familiar autora Leigh Bardugo izdana 2024 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Leigh Bardugo

Familiar

18,45 €

Knjiga Hell Bent autora Leigh Bardugo izdana 2024 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Leigh Bardugo

Hell Bent

13,20 €

Knjiga Wonder Woman: Warbringer autora Leigh Bardugo izdana 1970 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Leigh Bardugo

Wonder Woman: Warbringer

13,25 €

Knjiga Deveta kuća autora Leigh Bardugo izdana 2023 kao meki dostupna u Knjižari Znanje.

Leigh Bardugo

Deveta kuća

19,90 €

Knjiga Hell Bent autora Leigh Bardugo izdana 2023 kao meki uvez dostupna u Knjižari Znanje.

Leigh Bardugo

Hell Bent

19,80 €