Leigh Bardugo

The Grisha #3: Ruin and Rising

79,00 kn

Leigh Bardugo

The Grisha #3: Ruin and Rising

79,00 kn

Enter the Grishaverse with Book One of the Shadow and Bone Trilogy by the number one New York Times-bestselling author of Six of Crows and Crooked Kingdom. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Soldier. Summoner. Saint.The nation`s fate rests with a broken Sun Summoner, a disgraced tracker, and the shattered remnants of a once-great magical army.The Darkling rules from his shadow throne while a weakened Alina Starkov recovers from their battle under the dubious protection of the zealots who worship her as a Saint. Now her hopes lie with the magic of a long-vanished ancient creature and the chance that an outlaw prince still survives.As her allies and enemies race toward war, only Alina stands between her country and a rising tide of darkness that could destroy the world. To win this fight, she must seize a legend`s power - but claiming the firebird may be her ruin. 

O autoru

Leigh Bardugo autorica je fantastičnih romana iz serijala Grishaverse. Uz više od tri milijuna prodanih primjeraka, Grishaverse obuhvaća trilogiju Sjena i kost, duologiju Šest vrana, te romane Jezik Trnja, Kralj Ožiljaka i Život Svetaca. Netflix je otkupio filmska prava za trilogiju Sjena i kost, te duologiju Šest vrana i prema njima je snimljena originalna serija.. Leigh je rođena u Jeruzalemu, odrasla u južnoj Kaliforniji i studirala na Sveučilištu Yale gdje je pronašla inspiraciju za svoj roman Ninth House koji je proglašen najboljim fantasy romanom prema odabiru Goodreadsa 2019. godine. Znanje je dosad objavilo Šest vrana te Izopačeno kraljevstvo, a Sjena i kost prvi je dio trilogije o Suncozovki Alini Starkov.

Pogledajte sve naslove autora


GODINA IZDANJA
2015
JEZIK IZDANJA
Engleski
NAKLADNIK / PROIZVOĐAČ
FORMAT
129 x 198 mm
BROJ STRANICA
384 stranica
UVEZ
meki uvez
MASA
0.27 kg
BARKOD
9781780621845
Share:

Možda bi Vas moglo zanimati

119,00 kn

149,00 kn

149,00 kn

175,00 kn

229,01 kn

119,00 kn